4 PIĘTRO, 2 BUDYNEK, ZOOM NAUKI I TECHNOLOGII HUANGPU.
Dom

MULTIHEALTH GROUP HUBEI HC SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD Wycieczka po fabryce

Chiny MULTIHEALTH GROUP    HUBEI HC SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD Certyfikaty
Chiny MULTIHEALTH GROUP    HUBEI HC SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD Certyfikaty
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Powierzchnia naszego warsztatu to 2000 mu,

  MULTIHEALTH GROUP    HUBEI HC SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 0


  Warsztat do produkcji surowców: sprzęt do produkcji surowców SBPP, sprzęt do produkcji surowców SMS / SMMS, sprzęt do produkcji surowca papierowego.

   

  Warsztat obróbki: 70 w pełni zautomatyzowanych urządzeń grzewczych do wysokich temperatur, 50 sztucznych szwów elektronicznych

   

  sprzęt i 35 w pełni automatycznych masek.

   

  Warsztat pakowania: 12 urządzeń próżniowych.

   

  Gotowy magazyn: 500 półek, 2 wózki widłowe

   

  MULTIHEALTH GROUP    HUBEI HC SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 1MULTIHEALTH GROUP    HUBEI HC SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 2MULTIHEALTH GROUP    HUBEI HC SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 3

   

   

    

 • OEM / ODM

  Świadczymy usługi listy rządowej BRIC dla rządu ZEA i odpowiadamy za transport produktów do szpitali publicznych w krajach Arabii BRIC, z 15-10 wysyłkami miesięcznie.

   

  Ponadto, jako nasz największy udział w rynku, świadczymy również produkty i usługi dla 36 szpitali publicznych w Stanach Zjednoczonych.Dla największego pracownika służby zdrowia w Stanach Zjednoczonych.

   

  Chociaż udział w rynku w Ameryce Południowej nie jest duży, do sprzedaży używa naszej własnej marki HB HEALTHCARE.

   

   

  To wielka przyjemność wzmocnić swoich dystrybutorów, agentów lub gości ich własnymi markami.Oferujemy wszelkiego rodzaju produkty OEM i OBM.

   

  MULTIHEALTH GROUP    HUBEI HC SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 0MULTIHEALTH GROUP    HUBEI HC SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 1

   

   

   

   

 • R & D

  W zakresie badań i rozwoju aktywnie komunikujemy się z naszymi klientami.Ulepszaj i ulepszaj produkt.

   

  W ciągu ostatnich 1. 2012 roku, zgodnie z opiniami z rynku południowoamerykańskiego, ulepszyliśmy odzież pacjenta po operacjach anorektalnych, co nie tylko zapewniło prywatność pacjentom w użyciu, ale także zmniejszyło ból pacjentów, którzy mieli się nosić .Został dobrze przyjęty przez klientów rządowych.

   

  2. W 2014 roku zaczęliśmy opracowywać produkty do ochrony zębów w Stanach Zjednoczonych.Maska, która jest wygodniejsza i powoduje parowanie, jest ulepszona dla dentystów podczas wykonywania operacji dentystycznych.Wprowadzono znaczną poprawę efektu przeciwmgielnego i współczynnika załamania soczewki.Dentyści nie odczuwają zawrotów głowy, gdy noszą go przez długi czas.Ta technologia została zgłoszona do patentu krajowego.

  W przeszłości

   

  3. 2015 rok na wyrobach odzieży ochronnej jednorazowego użytku ulepszyliśmy tkaniny na plecy na potrzeby klientów średniej i wyższej półki, ponieważ osoby noszące taką odzież ochronną muszą spędzać dużo czasu w miejscach zanieczyszczonych na zewnątrz, a ludzie poczują gorąco i pocą się, gdy będą mieć więcej nerwów na plecach.Dlatego używamy tylnych materiałów z oddychającymi i miękkimi materiałami ochronnymi.Komfort jest znacznie zwiększony.

   

  4. W latach 2016-2017 prowadziliśmy wymianę dla Szpitala Dziecięcego w Stanach Zjednoczonych.Wybraliśmy materiały i rozmiary do operacji i leczenia dzieci oraz wykonaliśmy produkty ochronne dla dzieci, dzieci i młodzieży.

   

  5. Obecnie sporządziliśmy raport z badań surowców użytych w każdej partii.Aby zapewnić bezpieczeństwo produktu, zachęcamy klientów do proszenia o dostęp.

   

   

   

   

  MULTIHEALTH GROUP    HUBEI HC SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 0MULTIHEALTH GROUP    HUBEI HC SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 1

  MULTIHEALTH GROUP    HUBEI HC SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 2

Szczegóły kontaktu
MULTIHEALTH GROUP HUBEI HC SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mrs. Monica

Tel: 13098849825

Faks: 86-27-82770760

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)